Характеристика компанії

Компанія QTERMO як частина компанії Vogel Flug Ltd – 100% Європейська компанія, займає найважливіше місце в європейській індустрії кондиціювання і водонагрівальних приладів більше 40 років. Заснована в 1973 році в центрі Європи, в даний час компанія має офіси і виробничі площі понад 10000 м² у всьому світі. Компанія виробляє широкий спектр повітряних кондиціонерів і водонагрівальних приладів, від побутових і до промислових і виробничих. Продукція компанії виготовлена за найсучаснішими технологіями і відповідає всім вимогам споживача.
З особливим баченням управління виробництвом і величезним бажанням поліпшити продукцію до світових стандартів, компанія під брендом «VOGEL FLUG» і іншими брендами, що належать компанії, пропонує високоефективні, економічні та екологічно чисті системи кондиціювання повітря і нагрівання води. Поєднуючи розумні ціни з швидкою доставкою, компанія впевнена, що споживач отримує продукцію найвищої якості й найкраще обслуговування.

Концепція

Бути лідером серед виробників систем охолодження / підігріву повітря та підігріву води, а також у вентиляційних технологіях.

Основні принципи

  • Розумні ціни
  • Виконання зобов'язань
  • Відданість
  • Компетентність

Історія

Історія Vogel Flug

Компанія з виробництва кондиціонерів і водонагрівачів «Vogel flug» була заснована в 1973 році. Історія компанії починалася з виробництва окремих вузлів для кондиціонерів і водонагрівачів, таких як нагрівальні спіралі, спіралі охолодження та водоохолоджувальні конденсатори, нагрівальні елементи і магнієві аноди, для того щоб замінити імпортні вузли у виробництві кондиціонерів і водонагрівачів у тих країнах де розташоване виробництво компанії "Vogel flug".
Сьогодні виробництво компанії розташовується в Таїланді, Саудівської Аравії, Йорданії, Італії, Іспанії, де виробляються не тільки кондиціонери, а й комплектуючі до них. У Хорватії, Сербії, Угорщини, Італії та Австрії розташовується виробництво водонагрівачів та комплектуючих.

Технології

Експерти в кондиціюванні повітря та водонагрівачах

Компанія «Vogel flug Ltd» залучена в повний цикл виробництва кондиціонерів і водонагрівачів – від дизайну і конструкторських розробок до виробництва й установлення в різноманітних сферах застосування. Компанія постійно знаходиться в центрі розвитку новітніх технологій і стежить за тим, щоб кондиціонери і водонагрівачі залишалися найвищої якості і відповідали вимогам міжнародних стандартів.
Маючи величезний досвід і кваліфікацію з проектування кондиціонерів і водонагрівачів, компанія розробляє і виробляє системи кондиціювання повітря і системи нагрівання води для задоволення особливих вимог споживачів. Компанія інвестує в R&D центри, (конструкторські бюро), "Calorimeter Test Rooms" (випробувальні стенди), на яких кожен виріб демонструє максимальну ефективність. Компанія також впроваджує сучасні технічні виробництва; суворе інспектування та контроль якості гарантує, що споживачеві постачається продукція високої якості.

Конструювання

Маючи величезний досвід і кваліфікацію з проектування кондиціонерів і водонагрівачів, компанія розробляє і виробляє системи кондиціювання повітря і системи нагрівання води для задоволення особливих вимог споживачів.

Виробництво і забезпечення якості

Виробництво залишається в курсі технологічного процесу для того щоб досягати, підтримувати і покращувати якість і стандарти продукції та розробок. У відділа виробництва широкий спектр обов'язків: від виробництва окремих вузлів, комплектуючих і корпусів спіралей до процесів нарізання, фальцювання і фарбування.

Акредитація

Стандарти експорту

Системи кондиціювання повітря і системи підігріву води Компанії Vogel flug ltd успішно працюють на всіх континентах, у різних кліматичних умовах: від холодного клімату в Канаді та в Росії до дуже теплого на Середньому Сході і різноманітного клімату в Австралії. Компанія експортує продукцію в більш ніж 70 країн у всьому світі і під логотипом "VOGEL FLUG" і через ОЕМ постачальників

З додаткових питань роботи бойлерів Qtermo, їх обслуговування, умов доставки і підтримки гарантії Ви можете звернутися до фахівців нашого кол-центру.
Замовити
зворотний дзвінок
Наш співробітник Вам передзвонить
Написати
повідомлення
Надіслати повідомлення по e-mail